حسين كعبي ملي پوش ايراني باشگاه السد قطر بار ديگر به تمرينات تيم فوتبال فولاد خوزستان بازگشت .

به گزارش خبرنگار “مهر” با تعطيلي رقابتهاي ليگ فوتبال قطر بدليل آغاز مسابقات جام خليج فارس ، حسين كعبي هافبك ايراني تيم السد به مدت 10 روزه به ايران باز گشته تا از اين فرصت براي استراحت و ديدار با خانواده اش استفاده كند . هافبك ايراني السد قطر اين روزها براي حفظ آمادگي خود بطور مرتب در تمرينات تيم فولاد خوزستان شركت دارد و بازگشت او به جمع بازيكنان فولاد با استقبال همبازيان سابق و مسئولان باشگاه فولاد مواجه شده است .
كعبي در اين باره به خبرنگار”مهر” گفت : از اينكه پس از مدتها دوباره در جمع بازيكنان فولاد هستم بسيار خوشحالم و اميدوارم قراردادم هر چه زودتر به پايان برسد و بتوانم به فولاد برگردم .

وي افزود : در طول چهار ماه گذشته دوري از تيم فولاد برايم بسيار سخت بود و از اينكه بعد از مدتها دوباره در تمرينات فولاد شركت  مي كنم برايم خاطره انگيز است . 
كعبي در مورد وضعيت خود در تيم السد گفت : با وجود شروع خوبي كه در ابتداي بازيها داشتيم متاسفانه هفته به هفته افت كرديم و جايگاهمان را در رده هاي بالاي جدول از دست داديم و در حال حاضر السد در رده هفتم ليگ قطر حضور دارد. تيم ما در چند پست با كمبود بازيكن موثر روبرو ست و در صورتي كه نتواند نقاط ضعف خود را بر طرف كند موقعيت فعلي اش را هم از دست خواهد داد .
هافبك ملي پوش السد در مورد سطح كيفي مسابقات ليگ قطر اظهار داشت : ليگ قطر سطح كيفي پاييني دارد و قابل مقايسه با ليگ ايران نيست . البته قطريها از نظر امكانات در وضعيت مطلوبي قرار دارند و با برگزاري منظم بازيها به رشد نسبي دست يافته اند ولي هنوز تا رسيدن به ليگ هاي مطرح آسيا  فاصله زيادي دارند .
وي در مورد احتمال تمديد قرار داد خود با تيم السد تاكيد كرد : مسئولين اين باشگاه از من خواستند تا قراردادم را براي دو سال ديگر با السد تمديد كنم ولي من بدليل اينكه در قطر شرايط پيشرفت برايم مهيا نيست  با درخواست آنها مخالفت كردم و به آنها گفتم تنها تا پايان قرار دادم در تيم السد خواهم ماند .