مراسم تجليل از خواهران بسيجي شاغل در ادارات، نهادها و سازمان‌هاي مختلف در قم برگزار شد.

 به گزارش خبرنگار مهر در قم، فرمانده بسيج ادارات قم در اين مراسم گفت: بسيج يك نام مقدس است و اخلاق، معنويت و ارتباط با خدا از خصوصيات عمده بسيجيان است.

 سردار هاشمي افزود: حضور بسيجيان در هر صحنه‌اي، باعث استحكام پايه‌‌هاي نظام است و خصلت بسيجي بودن بر آن است كه منويات مقام معظم رهبري را با جان و دل پذيرا باشد.

وي اظهار داشت: بسيجيان، سد محكم و آهنيني هستند در مقابل دشمنان اسلام و پيرو مكتب ناب محمدي‌(ص) كه با ايمان راسخ، پشتوانه خوبي براي نظام و ولايت هستند.

 فرمانده بسيج ادارات و كارخانجات سپاه منطقه قم تصريح كرد: زنان بسيجي بايد در شجاعت، ايثار و عفاف به حضرت زينب اقتدا كنند و بايد بكوشند جزو رهروان حضرت زينب باشند.

در اين مراسم كه در تالار غدير دانشگاه آزاد برگزار شد، همچنين حجت الاسلام مهندسي از اساتيد بسيجي نيز طي سخناني گفت: بسيج، اولين رده معرفي دين است و خود بايد حركت كند تا خود را معرفي نمايد.

متأسفانه دشمن در صدد است آن كه چهره زيبا و درخشنده بسيج را ناجور و بد نام كند. وي افزود: دشمنان از هر طريق، اين نهاد مقدس را مورد هجوم قرار داده‌اند و وظيفه همگان، تقويت بسيج به صورت همه جانبه است.